Holıfest, 2019’da Senin Şehrine Geliyor!

Renk, keyif ve cümbüşün iç içe geçtiği bu festival, Türkiye’de “Holifest” adıyla 2016 yılından bu yana, binlerce katılımcı ile doyasıya kutlanıyor.

Holifest misafirleri her yıl olduğu gibi 2019 yılında da, sürpriz sanatçıların yanı sıra, DJ performansları ve dans gösterileriyle doyasıya eğlenirken, kurulan standlarda Hint mutfağına özgü yemeklerden tadacak, profesyonel Hint kınacılarından şahane kına çizimleri yaptırabilecek, yoga workshopları ile ruhlarını dinlendirebilecek ve dünyaca ünlü modası geçmeyen Hint takılarının ve tekstil ürünlerinin yer aldığı butik alanları ziyaret edip, Hint kültürünü doyasıya yaşayabilecek.

Holifest İstanbul

Hint mitolojisinde yüzyıllardır “renklerin festivali” olarak anılan ve baharın gelişinin kutlandığı, Türkiye ile birlikte dünyanın 50’den fazla ülkesinde coşkuyla kutlanan ‘Holifest’, 27 Nisan Cumartesi günü Mega Kent İstanbul’da. İstanbul’un hengamesinden, yoğun iş temposundan bunalan ve renklerin dünyasından eğlenmek isteyen herkesi, Life Park’da düzenlenecek olan bu çoşkulu kutlamaya bekliyoruz. 

Holifest Ankara

Kim demiş Ankara baharda durgun diye! Holifest renkleri ile Ankara’ya enerji dağıtmaya geliyor. Dünyanın en renkli buluşması Holifest 4 Mayıs Cumartesi Başkent Ankara’da. Bütün yılın stresini atmak isteyen herkesi bu coşkulu festivale bekliyoruz.

Holifest İzmir

Ege’nin incisi bu baharda çok daha renkli olacak. Dünyanın en eğlenceli ve en renkli kutlaması Holifest 20 Nisan’da İzmir’de. Enerjisine enerji katmak, çılgınlar gibi eğlenmek ve renkleri yeniden yorumlamak isteyen herkesi festivale bekliyoruz.

Leave a Reply