Hint mitolojisinde yüzyıllardır “renklerin festivali” olarak anılan ve baharın gelişini simgeleyen, Türkiye ile birlikte dünyanın 50’den fazla ülkesinde coşkuyla kutlanan HoliFest İstanbul 2019, 27 Nisan Cumartesi günü Life Park’da!

İstanbul’un hengamesinden, yoğun iş temposundan bunalan ve renklerin dünyasından eğlenmek isteyen herkesi bu çoşkulu kutlamaya bekliyoruz. Stres atmak için davetlimizsiniz!

Renk, keyif ve cümbüşün iç içe geçtiği bu festival, Türkiye’de “HoliFest” adıyla 2016 yılından bu yana, on binlerce katılımcı ile birlikte doyasıya kutlanıyor. Geçmiş yıllarda Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde düzenlenen HoliFest organizasyonunda; Can Bonomo, Gazapizm, Ezhel, Willy William, Yener Çevik, Velet, Serdar Kırgız, Sahte Rakı ve sayısız ünlü sanatçı boy göstererek, misafirlere unutulmaz anlar yaşatmıştı.

HoliFest misafirleri her yıl olduğu gibi 2019 yılında da, sürpriz sanatçıların yanı sıra, DJ performansları ve dans gösterileriyle doyasıya eğlenirken, kurulan standlarda Hint mutfağına özgü yemeklerden tadacak, profesyonel Hint kınacılarından şahane kına çizimleri yaptırabilecek, yoga workshopları ile ruhlarını dinlendirebilecek ve dünyaca ünlü modası geçmeyen Hint takılarının ve tekstil ürünlerinin yer aldığı butik alanları ziyaret edip, Hint kültürünü doyasıya yaşayabilecek.

Etkinlik Yeri Hakkında

Şehrin müzik dolu yeni yaşam merkezi Lifepark, Maslak’a 7 km mesafesi ve Hacıosman Metro istasyonuna 10 dakikalık mesafesiyle Bahçeköy surlarının eteğinde yer alıyor. Lifepark, muhteşem bir orman içinde yer alan şehrin en büyük açık konser alanı olma özelliğini taşıyor. Ayrıca, yürüyüş parkurları, aktivite alanları, Qubbe Bahçe, Izoletta Wine & Steak House ve keyifli cafeleri ile de konser günleri dışında tüm gün boyunca hizmet veriyor.

Bilmeniz Gerekenler

* Etkinlik alanına likit kozmetik ürünler, paketi açılmış sigaralar, yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.

* Etkinlik alanına tek giriş hakkınız bulunmaktadır, çıkış yapan misafirler tekrar giriş yapamaz.

* HoliFest Turkey Organizasyon Şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri etkinliğe almama hakkına sahiptir.

* Katılımcılar, etkinlik alanına girişleriyle birlikte, etkinlik boyunca fotoğraf ve videolarının çekilmesini, çekilen fotoğraf ve videoların organizasyon şirketi tarafından tüm mecralarda halka açık bir şekilde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

* Bilet fiyatına, 1 adet HoliFest tshirt’ü + 1 Holifest toz boya paketi dahildir.

* Etkinlikte kullanılacak boyalar sağlığa zararı olmayan, bitkisel ürünlerdir. 

* Etkinlikte oturma düzeni bulunmamaktadır.

İletişim

HoliFest Turkey Org. Şti.: +90 (553) 063 60 44, + 90 (212) 216 47 52
Sponsorluk ve ekstra bilgi için: [email protected]
HoliFest internet sitesi ve sosyal medya linkleri:

Facebook: www.facebook.com/holifestistanbul
Instagram: @holifestistanbul
holifest.com.tr

Lıfe Park Adres