Renklerin festivali HoliFest 2019’da dördüncü kez İstanbul’u rengarenk boyadı! 27 Nisan 2019’da Life Park’ta, Can Bonomo, Şehinşah, Cemal Can Cansever ve birbirinden ünlü DJ’lerin performanslarıyla unutulmaz bir gün yaşandı. Türkiye’deki dördüncü yılında baharın gelişini kutlamasının yanı sıra, etkinliğin Hint kültüründe önemli bir misyonu olan “iyiliğin, kötülüğe karşı mücadelesi” fikrini de taçlandırmak amaçlanmıştır.

Misafirler, şehrin karmaşasından uzaklaşarak, etkinlik alanında Hint mutfağının birçok çeşidini buldukları restoranlar, Hint kınası atölyeleri, Hint dans grupları, dünyaca ünlü DJ’ler, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butiklerle Hint kültürünün tüm güzelliklerinin tadına vardılar ve baharın gelişini müjdeleyen müthiş bir Holi festivali coşkusu yaşadılar. Sıradan bir cumartesi gününü rengarenk bir bahar festivaline çeviren bu organizasyon kapılarını saat 12:00’da misafirlerine açtı ve gecenin geç saatlerine kadar DJ performansları, dans gösterileri ve her saat başı boyalara bulandıkları bir eğlenceyle misafirlerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Hint Mitolojisinde de yer aldığı gibi, hep beraber barış, mutluluk, huzur ve aşk dilekleriyle iyinin kötüye karşı zaferini, doğa ananın uyanışını rengarenk kutladık.