Ege’nin incisi İzmir, bu baharda çok daha renkli! Dünyanın en eğlenceli ve en renkli kutlaması olan HoliFest, 20 Nisan’da İzmir Arena’da.

Enerjisine enerji katmak, çılgınlar gibi eğlenmek ve renkleri yeniden yorumlamak isteyen herkesi, İzmir’in en popüler etkinlik alanı olan İzmir Arena’ya, HoliFest İzmir 2019 coşkusunu yaşamaya bekliyoruz.

Renk, keyif ve cümbüşün iç içe geçtiği bu festival, Türkiye’de “HoliFest” adıyla 2016 yılından bu yana, on binlerce katılımcı ile birlikte doyasıya kutlanıyor. Geçmiş yıllarda Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde düzenlenen HoliFest organizasyonunda; Can Bonomo, Gazapizm, Ezhel, Willy William, Yener Çevik, Velet, Serdar Kırgız, Sahte Rakı ve sayısız ünlü sanatçı boy göstererek, misafirlere unutulmaz anlar yaşatmıştı.

HoliFest misafirleri her yıl olduğu gibi 2019 yılında da, sürpriz sanatçıların yanı sıra, DJ performansları ve dans gösterileriyle doyasıya eğlenirken, kurulan standlarda Hint mutfağına özgü yemeklerden tadacak, profesyonel Hint kınacılarından şahane kına çizimleri yaptırabilecek, yoga workshopları ile ruhlarını dinlendirebilecek ve dünyaca ünlü modası geçmeyen Hint takılarının ve tekstil ürünlerinin yer aldığı butik alanları ziyaret edip, Hint kültürünü doyasıya yaşayabilecek.

Etkinlik Yeri Hakkında

İzmir Arena, açıldığı günden itibaren yerli ve yabancı gruplara ev sahipliği yapmasının yanı sıra İzmir’in elit düğünlerine, davet, toplantı ve fuarlarına ev sahipliği yapmaktadır. 16.000 m2 açık, 2.200 m2 kapalı alan üzerine kurulan ARENA, İzmir körfezine olan 305 metre cephesi ve yeşil alanları ile Kurumsal, Kültürel, Sanat etkinlikleri ve özel günlerinizin en önemli adresidir. İzmir Arena, verdiği bu hizmet anlayışından dolayı 2011 yılında T.C. Turizm ve Kültür Bakanlığı’nca “En iyi Yeme – İçme ve Eğlence Mekanı” ödülüne layık görülmüştür.

Bilmeniz Gerekenler

* Etkinlik alanına likit kozmetik ürünler, paketi açılmış sigaralar, yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.

* Etkinlik alanına tek giriş hakkınız bulunmaktadır, çıkış yapan misafirler tekrar giriş yapamaz.

* HoliFest Turkey Organizasyon Şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri etkinliğe almama hakkına sahiptir.

* Katılımcılar, etkinlik alanına girişleriyle birlikte, etkinlik boyunca fotoğraf ve videolarının çekilmesini, çekilen fotoğraf ve videoların organizasyon şirketi tarafından tüm mecralarda halka açık bir şekilde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

* Bilet fiyatına, 1 adet HoliFest tshirt’ü + 1 HoliFest toz boya paketi dahildir.

* Etkinlikte kullanılacak boyalar sağlığa zararı olmayan, bitkisel ürünlerdir. 

* Etkinlikte oturma düzeni bulunmamaktadır.

İletişim

HoliFest Turkey Org. Şti.: +90 (553) 063 60 44, + 90 (212) 216 47 52
Sponsorluk ve ekstra bilgi için: [email protected]

HoliFest internet sitesi ve sosyal medya linkleri:

Facebook: www.facebook.com/holifestturkey
Instagram: @holifestturkey
holifest.com.tr

İzmir Arena Adres