Hint mitolojisinde yüzyıllardır “renklerin festivali” olarak anılan ve baharın gelişini simgeleyen, Türkiye ile birlikte dünyanın 50’den fazla ülkesinde coşkuyla kutlanan HoliFest İzmir 2021, Nisan’da İzmir Arena’da!

Şehrin hengamesinden, yoğun iş temposundan bunalan ve renklerin dünyasından eğlenmek isteyen herkesi bu coşkulu kutlamaya bekliyoruz. Stres atmak için davetlimizsiniz!

Renk, keyif ve cümbüşün iç içe geçtiği bu festival, Türkiye’de “HoliFest” adıyla 2016 yılından bu yana, on binlerce katılımcı ile birlikte doyasıya kutlanıyor. Geçmiş yıllarda Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde düzenlenen HoliFest organizasyonunda; Can Bonomo, Gazapizm, Ezhel, Willy William, Yener Çevik, Velet, Serdar Kırgız, Sahte Rakı ve sayısız ünlü sanatçı boy göstererek, misafirlere unutulmaz anlar yaşatmıştı.

HoliFest misafirleri her yıl olduğu gibi 2021 yılında da, sürpriz sanatçıların yanı sıra, DJ performansları ve dans gösterileriyle doyasıya eğlenirken, kurulan stantlarda Hint mutfağına özgü yemeklerden tadacak, profesyonel Hint kınacılarından şahane kına çizimleri yaptırabilecek, yoga workshopları ile ruhlarını dinlendirebilecek ve dünyaca ünlü modası geçmeyen Hint takılarının ve tekstil ürünlerinin yer aldığı butik alanları ziyaret edip, Hint kültürünü doyasıya yaşayabilecek.