HoliFest ikinci senesinde de İstanbul’u rengarenk yaptı! 7500 kişilik bir katılım ile 22-23 Nisan tariflerinde Event Garden’da gerçekleşti ve unutulmaz iki gün yaşandı.

Misafirler, şehrin karmaşasından uzaklaşarak, etkinlik alanında Hint mutfağının birçok çeşidini buldukları restoranlar, Hint kınası atölyeleri, Hint dans grupları, dünyaca ünlü DJ’ler, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butiklerle Hint kültürünün tüm güzelliklerinin tadına vardılar ve baharın gelişini müjdeleyen müthiş bir Holi coşkusu yaşadılar. Sıradan bir hafta sonunu rengarenk bir bahar festivaline çeviren bu organizasyon kapılarını 22 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 12:00’da misafirlerine açtı ve 23 Nisan 2017 Pazar gecenin geç saatlerine kadar DJ performansları, dans gösterileri ve her saat başı boyalara bulandıkları bir eğlenceyle misafirlerine unutulmaz iki gün yaşattı.

Hint Mitolojisinde de yer aldığı gibi, hep beraber barış, mutluluk, huzur ve aşk dilekleriyle iyinin kötüye karşı zaferini, doğa ananın uyanışını rengarenk kutladık.